KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669517
nr 1366 9517
Oidentifierad konstnär. Signerad, spelman. Olja på duk, 49x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:54:21
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr